Nakoniec realizujte svoje sny

Bez ohľadu na váš projekt, poďme to konkretizovať! Dali sme Vám k dispozícii personalizovaný kredit, ktorý vám umožní využívať privilegované podmienky a umožniť vám požičiavať si bezpečne. úver OFFICIAL-BANK bol navrhnutý tak, aby vám umožnil financovať svoje projekty vďaka príspevku vašej poistnej zmluvy.
Vyberte riešenie financovania, ktoré najlepšie vyhovuje vašim potrebám a situácii:

  • Réaliser tous vos projets :nákup vozidla, práca, domáce zlepšenie, rekreácia, pomoc blízkej osobe, projekty dlhodobého dedičstva, kreditné štatistiky atď....
  • Préserver votre épargne et les avantages de votre contrat d'assurance :Váš kapitál sa naďalej oceňuje s ohľadom na vaše majetkové ciele (prenos, odchod do dôchodku ...) a vyhýbate sa zdaneniu.


Vaše bankové účty, ako ste ich nikdy nevideli!

Bez ohľadu na váš projekt, poďme to konkretizovať! Ľahšie predvídať a robiť správnu voľbu, keď máte všetky kľúče v rukách! Pomocou našich špecializovaných nástrojov si môžete prezerať svoje účty okamžite a preniesť svoje peniaze s istotou.
Encore plus de flexibilité ! vous pouvez à tous moments modifier vos plafonds de retrait au gré de vos envies.
La simplicité avant tout ! Suivez de près votre budget en consultant l’évolution de vos dépenses par catégorie, ou visualisez la répartition des dépenses sur une période choisie.
Ideálna banka je postavená s vami
VAŠE PENIAZE DVOCH KROKOV, TRIY POHYBY!

V prípade OFFICIAL-BANK sa Vaša žiadosť o úver pre spotrebiteľa robí súčasne s vašou požiadavkou na otvorenie účtu. Ak je vaša žiadosť o spotrebiteľský úver prijatá, finančné prostriedky budú uložené na váš bankový účet maximálne do 24 hodín.
Zaplaťte 50 až 100 000 eur na 3, 6 alebo 12 mesiacov. Čím dlhšie uložíte, tým väčší záujem získate
Správa 100% online všetkých bankových prevodov. Využite preferenčné sadzby. Overenie v reálnom čase a bezpečné zapracovanie vašich príjemcov zadaním jedinečného kódu generovaného bezpečnostným kľúčom.
Prihláste sa a spravujte svoje produkty online z vášho osobného priestoru. Len niekoľko kliknutí môžete zmeniť limity výberu a zobraziť svoje transakcie.
image

Nebude to trvať dlhšie ako 5 minút.

image

Elektronicky podpísajte zmluvu o otvorení účtu

image

Prijímajte finančné prostriedky a pokračujte v prevode.
K dispozícii, ak ste

Naši poradcovia sú na vašej strane Twitter, Facebook a telefón. Získajte všetky odpovede na vaše otázky takmer okamžite z našej kontaktnej stránky od 8:00 do 23:00 v pracovných dňoch a od 8:00 do 21:00 v sobotu.